Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicen nov stan vo Taftalidze 1 so 1 spalna

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 јун. 09:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24205

Издаваме одлично наместен стан во Тафталиџе 1 со површина од 51м2. Располага со 1 спална соба, и истиот е комплетно опремен со нов и модерен мебел. Станот е на 5ти кат, со лифт, во понова зграда. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336

Code no. 24205

A fully furnished apartment Taftalidze 1 for rent . The apartment is new with a completely new furniture and house equopment . The apartment is located on the 5th floor , with elevator.
It is equipped with air conditioning, washing machine, dishwasher, stove, refrigerator, TV.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток