Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicen stan vo Debar Maalo so 2 spalni

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 11 авг. 09:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24123

Издаваме одлично наместен стан во Дебар Маало со површина од 80м2. Располага со 2 спални соби, убава дневна со кујна и истиот е комплетно наместен со нов и модерен мебел. Станот е на 4ти кат, централно греење во понова зграда. Цена 500 евра.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток