Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen stan za iznajmuvanje vo Debar Maalo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 20 септ. 10:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Odlicen stan vo Debar Maalo so 2 spalni 0 MKD
 SE IZNAJMUVA STAN CRNICE 170m2 0 MKD
Odlicen PENTHOUSE vo Taftalidze 1 0 MKD
DELOVEN PROSTOR ZAD SOBRANIE CENTAR 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
шифра: 24989
Агенција Асторија нуди прекрасен стан за изнајмување кај Кино Карпош во Дебар Маало. Станот е целосно опремен, со две спални соби и мала соба-гардеробер, располага со дневна со кујна и трпезарија, остава, две купатила и три тераси. Греењето е централно + клима. Станот е на 2 спрат од вкупно 6 спрата и располага со две гаражи за паркинг.
цена: 600 евра + трошоци

контакт: 071-236-797

code: 24989
Agency Astoria offers spacious apartment for rent in Debar Maalo, near Kino Karpos. The apartment is fully equipped, with two bedrooms and a walk in closet, living room with kitchen and a dining space, one storage room, two bathrooms and three balconies. The heating is central + a/c unit. It is on 2nd floor of 6 floors total and has 2 garages.
price: 600eur + expenses

contact: 071-236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Nov i preubav stan kaj Rampa 450 EUR
Se izdava stan vo centar Apartment for rent centar 0 MKD
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO CENTAR 0 MKD
ASTORIA NEDVIŻNOSTI 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации