Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPREMEN STAN BLIZU EKONOMSKO ,KISELA VODA 40 M2

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 20 јун. 17:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DVOSOBEN CRNICE SO POGLED NA SKOPJE 220 ЕУР
GARSONJERA OD 29M2 31M2 33M2 VO AERODROM 35 650 ЕУР
 VLAE NOV VSELIV TROSOBEN STAN  79M2 -
KARPOS 4 NIZOVI 66m2 DELUMNO RENOVIRAN 58 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA,BLIZU EKONOMSKOTO.
STANOT E VO POVRSINA OD 40 M2,2 KAT,RELATIVNO NOVA ZGRADA SO LIFT.
VSELIV 01.07.2019 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1319 Огласи во продавницата
STAN VO BUNJAKOVEC 52 000 ЕУР
NOV OPREMEN STAN VO AVTOKOMANDA 52m2 44 200 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN 74 M2 VO CENTAR FLATYRON 650 ЕУР
PLAC VO CRNICE SO MARKICA ZA 8 STANBENI EDINICI -
Кон почеток