Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POD PANORAMA 82M2 2 SPALNI OPREMEN

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 06 јул. 09:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата

DVOSOBEN STAN VO KARPOS SO PARNO 46 M2, 2 KAT 49 999 ЕУР
 KARPOS 4 89M2 BLIZU CITY MALL RENOVIRAN 87 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 0 МКД
OPREMEN STAN AERODROM TOBAKO 2 NOV SO 2 SPALNI 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN NA VODNO, POD PANORAMA, VO POVRSINA OD 82M2, NA 3 KAT, SOPSTVENO GREENJE, PARKING
VO RELATIVNO NOVA ZGRADA, KOMFOREN, POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA, DETSKA SOBA, RODITELSKA SPALNA.
POZICIONIRAN NA SAMO 5 MINUTI OD GRADSKIOT PLOSTAD , SO POGLED KON VODNO.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1385 Огласи во продавницата
KAZA MIA NAMESTEN STAN 5 SOBEN DUPLEKS 190 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR DO SOBOREN HRAM 67 800 ЕУР
EKSTRA CENA G PETROV 58m2 TROSOBEN NOV 43 000 ЕУР
NOV STAN 60m2 VO KAPISTEC 3 KAT 66 000 ЕУР
Кон почеток