Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Potpolno nov stan za iznajmuvanje vo Centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

SE IZDAVA KUKA NA VODNO SO PREUBAV POGLED 420m2 0 MKD
Stan od 80m2 vo Centar 0 MKD
Se izdava stan od 109m2 vo Centar 0 MKD
Odlicen stan pod naem Centar Nice apt for rent Cen 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
шифра: 24984
Агенција Асторија нуди нов луксузен стан за изнајмување во Центар, во близина на Државна Болница. Станот е 91м2, комплетно уреден во нова зграда , на 5ти спрат. Станот располага со две спални соби , дневна со кујна , едно купатило и голема тераса со поглед према Водно. Централно греење + клима уред. Зградата е вселена во 2018 година, располага со лифт и гаражни паркинг места.
Цена: 650 + трошоци

контакт: 071-236-797

code: 24984
Agency Astoria offers new luxurious apartment for rent in Centar. The apartment is 91m2, totally furnished in a new building on 5th floor. The apartment has 2 bedrooms, living room with a kitchen, one bathroom and big balcony with view at Vodno. Central heating + a/c unit. The building is from 2018 year, has elevator and garages for parking.
price: 650eur + expenses

contact: 071-236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Trosoben stan vo Novo Lisice 0 MKD
KUKA OD 220m2 VO KOZLE 0 MKD
Odlicen stan vo Taftalidze 2 so 2 spalni 0 MKD
Deloven prostor pod naem Debar Maalo 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации