Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRAZEN TROSOBEN 91m2 VO TAFTALIDZE 1 KAJ NOVA

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 18 авг. 19:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1125 Огласи во продавницата

2.5 soben stan 58m2 vo HROM 44 500 ЕУР
CETVOROSOBEN 120m2 CENTAR BUNJAKOVEC 600 ЕУР
TROSOBEN STAN 62m2 KOZLE T C OLIMPIKO 300 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 57m2 CENTAR-UNIVERZALNA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra. 15079

Se izdava prazen trosoben stan od 91m2 vo Taftalidze 1, do gim. NOVA, stanot ima kompletno opremena kujna so elektricni aparati, pogoden za kancelarija ili za ziveenje, privatno parking mesto

Cena: 400 evra

Kontakt mob:
077 705 108
075 534-820
[email protected]
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1125 Огласи во продавницата
2 SOBEN 48m2 Univerzalna Sala 270 ЕУР
NOV PRAZEN TROSOBEN 87m2 CENTAR SOB HRAM 330 ЕУР
TROSOBEN NAMESTEN 78m2 TAFTALIDZE VERO 2 -
2 soben stan 45m2 vo KAPISTEC T.C. ZEBRA 250 ЕУР
Кон почеток