Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PREKRASEN NOV STAN OD 125 m2 NA VODNO

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI Вчера 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24627
Се издава нов стан, прекрасно уреден на Водно со преубав поглед кон градот.Станот е на 3 ти кат, со површина од 125 м2, 3 спални соби, голема дневна со кујна, 2 тоалети, клима уред во секоја просторија.Со станот има и 2 паркинг места.Цена 1200 евра

Тел..071/236-797
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток