Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2-sob namesten stan Centar

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 19 јун. 12:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2454 Огласи во продавницата

Se izdava 4-sob namesten stan Centar 480 ЕУР
Se izdava 2 sob namesten stan Debar Maalo 260 ЕУР
Stan od 67m2 Aerodrom 64 000 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan-Kisela Voda 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A12463
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, zad univerzalna sala, 55m2 na 2 kat so lift i sopstveno parno greenje, vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa, garaza. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 300 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2454 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Centar pozadi Ramstor 70m2 350 ЕУР
Se izdava namesten stan 130m2 Kozle 360 ЕУР
Se izdava nov namesten stan vo Centar 107m2 600 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 87m2 Centar -
Кон почеток