Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 19 јун. 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A6841
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, montenegro, 47m2 na 6 kat so lift i sopstveno parno greenje, vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 250 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2454 Огласи во продавницата
Se izdava 4-sob namesten stan-Centar 400 EUR
Se izdava prazen stan za kancelarii vo Centar 60m2 250 EUR
Se izdava nov 3soben stan 63m2 vo Karpos 2 350 EUR
Se izdava deloven prostor 52m2 Centar 400 EUR
Кон почеток