Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

370 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 22 мај 11:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата

Lokal vo T C Bunjakovec 18 000 ЕУР
Se izdava trosoben namesten stan vo Przino 500 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor, 80m2-Centar 350 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan Centar 250 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: А12938
Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, ul. Makedonija, 50m2 na 6 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 370evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата
Se izdava deloven prostor kancelarija 130m2 Centar 500 ЕУР
Se izdava dukan 119m2 vo Kisela Voda 850 ЕУР
Se izdava deloven prostor 75m2 Centar 950 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan-Cevahir Sky City 420 ЕУР
Кон почеток