Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2-sob namesten stan-Debar Maalo

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 28 мај 13:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата

Se izdava 2-sob prazen stan-Taftalidze 1 250 ЕУР
Deloven prostor od 95m2 vo Kapistec 500 ЕУР
2-sob stan 38m2 Novo Lisice 36 000 ЕУР
Se izdava cetvorosoben namesten stan Centar 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A8338
Se izdava 2-sob namesten stan vo DebarMaalo, 33m2 na 4 kat so lift i sopstveno parno greenje vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 200evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата
Se izdava dvosob namesten stan Centar 250 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera Kozle 170 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 27m2 300 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan-Taftalidze 2 300 ЕУР
Кон почеток