Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 2-sob namesten stan-Karpos 4

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 20 дек. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата

Se izdava kat od kuka vo Kozle 450 ЕУР
Se izdava cetvorosoben kat od kuka Taftalidze 1 600 ЕУР
Se izdava nov 3-sob namesten stan-Vodno 400 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan Centar 260 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: А11246
Se izdava 2-sob namesten stan vo Karpos 4, 70m2 na 1 kat so lift i centralno parno greenje vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, 1 banja, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 300evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата
Se izdava 3 sob stan Vodno 350 ЕУР
Se izdava lokal, 35m2-Novo Lisice 300 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan Karpos 2 400 ЕУР
Se izdava 2 sob namesten stan Centar 250 ЕУР
Кон почеток