Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO NOVO LISICE

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 27 ноем. 11:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO TOPAANA ITNO 57 200 EUR
STAN VO CENTAR 82 000 EUR
STAN VO KARPOS 1 30 000 EUR
3 SOBEN STAN OD 80M2 VO CENTAR 82 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ВО НОВО ЛИСИЧЕ ВО БЛИЗИНА НА БАЗАРО И СТОПАНСКА БАНКА СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН 57М2 НАМЕСТЕН СТАН, НА 3/8 КАТ,СО ЛИФТ И ПАРНО, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ. Ш.6989
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 150 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 350 EUR
3 SOBEN STAN VO CENTAR 75 000 EUR
3 SOBEN STAN VO CENTAR 70 000 EUR
Кон почеток