Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 3 i 4 soben prazen prostor vo Centar

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 10 фев. 14:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO CENTAR 104 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 100 EUR
Se izdava 2 soben stan vo Karpos 4 230 EUR
3 SOBEN STAN VO KOZLE 65 600 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО ЦЕНТАР СЕ ИЗДАВА 3 СОБЕН 74М2 НА 2 КАТ СО ЛИФТ ЦЕНАТА Е 300 ЕУР , И 94М2 4 -СОБЕН СТАН НА 4 КАТ И ЗАКУПНИНАТА Е 370 ЕУР. Ш.6862
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Lokal od 22m2 vo Centar 26 500 EUR
Se izdava 2 soben stan od 50m2 vo Karpos 3 200 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR 250 EUR
3-SOBEN STAN VO CENTAR 79 000 EUR
Кон почеток