Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 3 sob namesten stan Crnice

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 18 апр. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2462 Огласи во продавницата

Se izdava 2sob namesten stan Centar 270 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan-Debar Maalo 300 EUR
Se izdava kancelariski prostor, 111m2-Centar 1 100 EUR
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar 500 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A11297
Se izdava namesten stan vo Crnice, kaj MVR, 68m2, na 2 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, 1 gostinski toalet, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.
Mesecna zakupnina: 350evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com
Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2462 Огласи во продавницата
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar 500 EUR
Se izdava kancelariski prostor 212m2 Centar -
Se izdava stan otvoreno studio Debar Maalo 250 EUR
Se izdava prazna kuka 350m2 Vlae 800 EUR
Кон почеток