Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava 3-sob prazen stan Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 29 ноем. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2555 Огласи во продавницата

Se izdava 3 sob namesten stan Centar 800 EUR
2 sob stan 63m2 Taftalidze 2 58 000 EUR
Se izdava 4 sob namesten stan Debar Maalo 450 EUR
Se izdava nov 3 sob prazen stan vo Kapistec 350 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A11771
Se izdava 3-sob stan vo Debar Maalo, 66m2 na 2 kat so centralno parno greenje vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa. Stanot se izdava prazen so opremena kujna so elementi i aparati.

Mesecna zakupnina: 250evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
  Online
078-45 49 15, 02-324 11 54
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2555 Огласи во продавницата
Se izdava 2-sob namesten stan-Centar 280 EUR
Stan novogradba vo Centar 47 500 EUR
Se izdava kancelariski prostor 112m2 Centar 450 EUR
Se izdava 3-sob namesten stan-Debar Maalo 300 EUR
Кон почеток