Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 3 soben nov stan kaj Nova Gimnazija

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 14 авг. 09:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar 400 ЕУР
Se izdava nov 3-sob namesten stan Aerodrom 400 ЕУР
Se izdava trosoben namesten stan Cevahir Sky City 380 ЕУР
Se izdava deloven otvoren prostor 130m2 Centar 700 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A11750
Se izdava 3-sob namesten stan vo Taftaligje do Nova gimnazija, 62m2 na 6 kat so lift, vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 350evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата
2-soben stan 62m2-Karpos 4 62 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 500 ЕУР
Se izdava nov nevseluvan stan Aerodrom 200 ЕУР
Se izdava nov 3 sob prazen stan vo Kapistec 350 ЕУР
Кон почеток