Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 апр. 15:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
TROSOBEN STAN 61m2 VO AERODROM 62 000 EUR
3 SOBEN STAN VO TOPANSKO POLE 40 000 EUR
STAN VO CENTAR 51 300 EUR
2 SOBEN STAN VO CENTAR 48 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ РАМСТОР НА УЛ. ЈОРДАН МИЈАЛКОВ СЕ ИЗДАВА 72М2 ТРОСОБЕН ПРАЗЕН СТАН НА 1/5 КАТ, ВО ПОНОВА ЗГРАДА, СО СОПСТВЕНО ГАРАЖНО МЕСТО, ВЕДНАШ ВСЕЛИВ , Ш.7261
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 55 000 EUR
2 I 3 SOBNI STANOVI VO MADZIR MAALO 0 MKD
4 SOBEN STAN NA VODNO 115 000 EUR
SE IZDAVA GARSONJERA VO GORCE PETROV 120 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации