Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 4 sob namesten stan Aerodrom

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 18 апр. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2462 Огласи во продавницата

Se izdava prazen stan, 120m2-Taftalidze 1 550 ЕУР
Stan vo Novo Lisicie 86m2  namesten 85 000 ЕУР
Se izdava 2-sob namesten stan-Pripor 140 ЕУР
Se izdava 3sob namesten stan Aerodrom 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A11272
Se izdava 4-sob namesten stan vo Aerodrom, Skopjanka, 96m2 na 4 kat so lift i centralno parno greenj. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 3 spalni sobi, 1 banja, 1 gostinski toalet, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 350 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2462 Огласи во продавницата
Se izdava kancelariski prostor 105m2 Kapistec 500 ЕУР
Se izdava 2 sob namesten stan vo Debar Maalo 280 ЕУР
Se izdava 3-sob namesten stan Centar 400 ЕУР
Se izdava nov 3 sob namesten stan vo Debar Maalo 350 ЕУР
Кон почеток