Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava 4-sob namesten stan Vodno

700 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 29 ноем. 16:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2543 Огласи во продавницата

Se izdava 2-sob namesten stan-Debar Maalo 230 EUR
Se izdava nov 3 sob namesten stan Karpos 1 300 EUR
Se izdava 3 sob namesten stan Centar 500 EUR
Stan od 106m2 vo Kapistec energetska klasa B 1 115 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A12023
Se izdava 4-sob namesten stan na Vodno, 105m2 na 1 kat vo nova zgrada so lift i sopstveno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 2 banji, soba garderober, terasa, sopstvena garaza. Stanot e komplet opremen so nov mebel i bela tehnika.

Mesecna zakupnina: 700evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2543 Огласи во продавницата
Stan vo Micurin 67 500 EUR
Se izdava lokal 64m2 i 24m2 magacin vo Centar 600 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan Karpos 4 200 EUR
Se izdava opremen kancelariski prostor Debar Maalo 500 EUR
Кон почеток