Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava 45m2 ubav stan vo D Maalo prazen

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Прима Каза 27 ноем. 13:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1495 Огласи во продавницата

Stan vo Aerodrom 55 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN 56m2 NA VODNO 270 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan Univerzalna 250 ЕУР
IZDAVAME ODLICEN STAN VO BLOKOVITE GRADSKI DZID 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
17559 D.Maalo - pozadi Silbo

45m2, 2-soben, 1/5 kata, so parno

so lift, se izdava prazen, so elementi vo kujna

Cena 200E + danok
Прима Каза
  Online
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1495 Огласи во продавницата
IZDAVAME KUKJA VO BARDOVCI 0 ЕУР
Se izdava novogradba vo Aerodrom 2-soben 270 ЕУР
Se izdava dukan na ul.Makedonija 30m2 1 300 ЕУР
PREUBAV STAN OD 75m2 KAJ RAMPA VO KISELA VODA 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации