Оглас од претпријатие Објавени: окт. 26 2020 06:15

SE IZDAVA DELOVEN NAMESTEN PROSTOR SKOPJANKA

Објавени: окт. 26 06:15
Прегледи: 118
SE IZNAJMUVA UBAVO OPREMEN DELOVEN PROSTOR ZA KANCELARII SPROTI T.C.SKOPJANKA
TRI KANCELARII, SEKOJA OPREMENA SO KOMPJUTERI, PRINTERI,IDEALEN PROSTOR ZA NOTARI, IZVRSITELI, SMETKOVODSTVENI BIROA
CENA 270 EUR
KON TEL 070 825 500
novusagency@yahoo.com
Опис на линк

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

070825500

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Скопје 070825500

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации