Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 4

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КОНФОР ЛУКС 01 септ. 15:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

260 Огласи во продавницата

Nov stan vo Crnice 65m so dve spalni 1 000 EUR
NOVI  VSELIVI  STANOVI  VO K VODA 960 EUR
 NOV  2 SOBEN  STAN  VO  AERODROM 41 600 EUR
ODLICEN  NOV DVOSOBEN STAN 45m  VO  AERODROM 45 600 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
S e izdava namesten stan vo Karpos 4 so edna spalna.Vo stanot site aparati za domakinstvo se novi dosega neupotrebeni kako i lezajot.
Tel.za kontakt 070-273-073
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Посетете ја нашата продавница
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Прикажи на мапата
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
КОНФОР ЛУКС

КОНФОР ЛУКС

260 Огласи во продавницата
SE IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN NA VODNO 600 EUR
TROSOBEN STAN VO TAFTALIZE 63m2 SO DVOR 66 000 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN 3 SOBEN STAN NA VODNO 600 EUR
Ponuda na trosobni stanovi vo Aerodrom 66m2 925 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации