Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava dvosoben stan kaj J.B.Tito .

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 28 јун. 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
sifra 23500
Se izdava dvosoben stan od 38 m2, vo centarot na gradot, do gimnazija J. B. Tito. Stanot e ubavo i celosno namesten so posebna spalna soba. Se naogja na 1/3 kat. Parnoto e iskluceno.
Cena 250e
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Visit our store page
"Aminta Treti" 65/1-2 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/236-797, 3110-566
Leaflet
Кон почеток