Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben stan na Vodno

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 15 септ. 17:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава 2-собен стан на Водно од 60м2 на 1 кат од 2, комплетно и убаво наместен ,дневна со кујна и трпезарија, спална, купатило, тераса и паркинг место.Греењето е на струја

ш.4512
Контакт: Надица 071/218-646
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Se iznajmuva 2 soben stan vo Aerodrom 0 MKD
Dvosoben stan 30m2 vo Ohrid 0 EUR
Se izdava prekrasen stan vo Centar 0 MKD
2 soben stan vo Aerodrom 52 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации