Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se izdava dvosoben stan od 40m2 kaj Zlaten Klas

220 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 15 јан. 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1325 Огласи во продавницата

Se izdava stan za kancelarii vo Centar Nova Zeleznicka 300 ЕУР
Se izdava nov prazen trosoben stan 70m2 vo Kolze pred Replek 270 ЕУР
Stan vo Taftalidze 51m2 72 000 ЕУР
Se izdava stan nova gradba Taftalidze 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra 21 927

Se izdava namesten 2-soben stan od 40m2 na 1- vi kat,so edna spalna, terasa, obezbeden parking, so centralno parno.....
CENA 220 evra

kontakt mobilen
077 705 108
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
  Онлајн
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1325 Огласи во продавницата
2 SOBEN UBAVO NAMESTEN 80m2 VO TAFTALIDZE MLECEN 360 ЕУР
NOV PRAZEN 3 soben stan 80m2 vo CENTAR-RAMSTOR 300 ЕУР
DELOVNI KANCELARII 80m2 NAMESTENI VO CENTAR 700 ЕУР
NAMESTEN TROSOBEN VO KAPISTEC TC ZEBRA 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации