Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM

170 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 31 јул. 14:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 500 ЕУР
Stan od 93m2 vo Karpos Simpo za dve familii 105 000 ЕУР
Ekskluzivno STROG CENTAR cetvorosoben stan 134m2 0 ЕУР
Se izdava stan vo kuka vo Kozle 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава гарсоњера во Аеродром, во близина на Железничка Станица.
Евидентен Број :29479
Контакт : Ѓорѓи 078/329-048
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 52 000 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO VLAE 1 200 ЕУР
Trosoben stan 74m2 Centar vo blizina na Katolicka 86 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации