Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA GARSONJERA VO KAPISTEC

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: VIZIJA DOM 18 апр. 15:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава гарсоњера во Капиштец, на ул. Васил Ѓоргов бр.23а. Се наоѓа на приземје, во постара зграда, реновирана и комплетно опремена со мебел. Ориентацијата е источна. Има градско парно и обезбеден паркинг простор. Цена 200 евра. Информации на тел. 070375210 Гордана и 075205222 Анета.
VIZIJA DOM
VIZIJA DOM E EDINSTVENA AGENCIJA VO MAKEDONIJA SO STIL I VIZIJA DO VASIOT DOM NASA VIZIJA VAS DOM AGENCIJA VIZIJA DOM PROVERETE ZOSTO SITE JA SAAKAT OVAA AGENCIJA
Посетете ја нашата продавница
Ul.MARSAL TITO br.22 vlez 2 stan 1 Прикажи на мапата
078/616-939
VIZIJA DOM
070794009
Leaflet
VIZIJA DOM

VIZIJA DOM

237 Огласи во продавницата
ODLICHEN STAN VO KISELA VODA POVOLNO -
ITNO NOVO LISICE EKSTRA STAN 68M2 POVOLNO -
UNIKATEN TROSOBEN STAN NA ULICA MAKEDONIJA -
KOMOTEN KAT OD KUKA IZDAVANJE -
Кон почеток