Оглас од претпријатие Објавени: авг. 19 2016 08:54

Se izdava komplet namesten stan vo Kozle 43m2

ЕУР

/ месечно
Објавени: авг. 19 08:54
Прегледи: 59
Се издава стан во понова зграда во Козле во близина на О.У. Владо Тасевски. Станот е комплет наместен на трет кат со една спална соба, балкон, тоалет, лифт, сопствено греење, клима и паркинг место во самата зграда. Убав поглед кон Водно, тивка и мирна локација. Цена 210 еур.
Станот се издава без агенциска провизија, СЛОБОДЕН од 15.август.2016 година.

ПРОАКТА ГРУП
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации