Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN VO KISELA VODA 62m2

11 500 МКД /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 07 фев. 14:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

NOV TROSOBEN STAN VO GORCE PETROV 60m2 2 KAT 51 500 ЕУР
NOV STAN OD 71m2 VO KOZLE  ITNO 64 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR BLIZU RAMSTOR 75 M2 400 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN KAPISTEC SPROTI ZEBRA 61m2 73 200 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN VO KISELA VODA KAJ DOM ZA SLEPI.
STANOT E KOMPLET OPREMEN, POSEDUVA DNEVEN PRESTOJ, KUJNA SO TRPEZARIJA ODVOENA, SPALNA SOBA, BANJA I BALKON.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
EKSTRA CENA G PETROV 58m2 TROSOBEN NOV 43 000 ЕУР
STAN VO MADZARI TRIANGLA 85M2 ITNO 610 ЕУР
DVOSOBEN STAN DO N ZELEZNICKA 53m2 1KAT 950 ЕУР
LUKS STAN POZADI GRAVE CENTAR TROSOBEN OPREMEN 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации