Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA KOMPLETNO NOV STAN KAJ GIMNAZIJA NOVA

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: City Life Elena 30 јул. 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City  Life Elena

City Life Elena

452 Огласи во продавницата

Garsonjera vo Centar 1 200 ЕУР
Stan od 75m2 vo Debar Maalo 0 ЕУР
Stan vo Solun na prizemje 35 000 ЕУР
KUKA VO ORESANI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН , СО НОВ МЕБЕЛ , ЦЕНТАЛНО ГРЕЕЊЕ, КЛИМА , НА 6 КАТ ОД 10 КАТА Е ЗГРАДАТА.
ЦЕНАТА Е 250 ЕВРА
С1278
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena

City Life Elena

452 Огласи во продавницата
Novi dukani 62m2 i 167m2 vo Aerodrom Tobako 2 1 350 ЕУР
Stan od 60m2  vo Kisela Voda 55 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom 920 ЕУР
Namestena Garsonjera vo Kapistec 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации