Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kompletno ubavo namesten stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 ноем. 14:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се издава комплетно убаво наместен стан во Центар ( во близина на МВР), од 109м2 ( со три спални, две купатила, дневна со кујна и трпезарија, балкон) на 5-ти кат , со лифт
ш.3099
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Кон почеток