Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava luksuzen stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Dom Lux 01 дек. 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ID. 36246

Izdavame luksuzen stan vo Centar vo neposredna blizina na Ramstore so povrsina od 75m2 na 1vi kat so edna zaebna spalna soba, dnevna so trpezarija, kupatilo, balkon, parking.

www.mydomlux.com
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Посетете ја нашата продавница
Partizanski odredi 15/2-6 Прикажи на мапата
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux

Dom Lux

1502 Огласи во продавницата
Kompletno namesten stan vo strog Centar 0 МКД
Ubavo namesten stan vo strog Centar 0 МКД
2.5 soben stan od 56m2 Centar Bunjakovec 55 500 ЕУР
Stan od 44m2 vo Kapistec KTK 48 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации