Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan 55m2 vo Centar

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 10 фев. 13:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2543 Огласи во продавницата

Se izdava 3 sob namesten stan Centar 300 ЕУР
Se izdava opremena kuka 135m2 Teferic 1 300 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Kozle 61m2 180 ЕУР
Se izdava nov, nevseluvan 3-sob stan-Taftalidze 1 600 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A1911
Se izdava namesten stan vo Centar pozadi Kjubi, 55m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Cena: 30evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2543 Огласи во продавницата
Se izdava 2 sob namesten stan vo Kisela Voda 200 ЕУР
Se izdava 2 sob namesten stan Centar 260 ЕУР
Se izdava 2-sob prazen stan so opremena kujna 180 ЕУР
Se izdava nov 3 sob namesten stan Centar 550 ЕУР
Кон почеток