Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava namesten stan 75m2 KAJ T.C. "ZEBRA" KAPISTEC

320 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 24 апр. 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата

 DVOSOBEN 60m2 CENTAR BLOKOT NA PALETA 250 ЕУР
TROSOBEN NAMESTEN 90m2 TAFTALIDZE 1 450 ЕУР
 TROSOBEN NAMESTEN 65m2 AERODROM TC BISER 270 ЕУР
4 SOBEN ZA KANCELARI  105m2 TAFTALIDZE VERO 2 430 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
sifra 22 159

Se izdava renoviran 3-soben stan od 75m2, stanot e kompletno opremen so NOV MEBEL, 2 spalni (ednata kako rabotna-so 2 pomosni lezai) na 5- ti kat so lift i centr. parno, terasa kon Istok.....
VEDNAS VSELIV !

CENA 320e.

kontakt mobilen
075 534 820
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
  Online
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1256 Огласи во продавницата
PLAC OD 2365m2 VO SOPISTE 60 ЕУР
NAMESTEN DVOSOBEN 65m2 K1-SIMPO 240 ЕУР
NOV DUPLEKS CETVOROSOBEN NAMESTEN 170m2 ZDANEC 1 100 ЕУР
Cetvorosoben stan od 106m2 vo Kapistec 127 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации