Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan na Vodno, 64m2

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 10 фев. 13:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2571 Огласи во продавницата

Nov nevseluvan stan od 67m2 na Vodno 82 000 ЕУР
Nov 2 sob stan Taftalidze 1 66 000 ЕУР
Se izdava nov namesten stan-Centar 330 ЕУР
3 sob stan 72m2 Novo Lisice 62 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Sifra: A5308
Se izdava namesten stan na Vodno, 64m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja. Stanot e komplet opremen so mebel i bela tehnika.
Cena: 200evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2571 Огласи во продавницата
Se izdava prazen stan vo Centar 62m2 250 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 45m2-Centar 200 ЕУР
Se izdava dvosob namesten stan vo Karpos 2 300 ЕУР
Se izdava 4-sob namesten stan so dvor-Crnice 500 ЕУР
Кон почеток