Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN OD 36m2 DO KLINICKI CENTAR

Се изнајмува од: xXx Вчера 13:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Издавам наместен стан 36м2 до главниот влез на клинички центар со посебна спална со комплетно нов мебел, цена: 250 евра
контакт: 075223072
Кон почеток