Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: romeo 20 јан. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се издава наместен стан во Аеродром.Станот е со површина од 48М2 на трети кат .Станот се наоѓа до бензиската пумпа ЛУКОИЛ. станот е со тераса , парно греење ,лифт и ,паркинг простор.
Leaflet
Кон почеток