Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan od 50m2 vo Przino

130 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Agencija"DOM" Денес 08:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се издава наместен стан 50м2 шосебен дел од куќа во Пржино
Дневна ,спална ,кујна со трпезарија
Цена_130eвра
********************************************
Agencija "DOM"-Skopje
tel.070/335-990
077/888-877
Agencija"DOM"
Nasata firma Drustvo za proektiranje ingenering i posreduvanje so nedviznosti "DOM"Metodija DOOEL-Skopje veke postoi 14.godini.Prema toa imame dolgogodisno iskustvo za dejnosta za koja sto sme registrirani i imame ostvareno zadovolitelni rezultati za sto imame potvrda i od nasite ceneti klienti za koi nivnoto baranje do nasata firma sme go realizirale na beprekorno na nivno zadovolstvo.So dolzna pocit sprema nasite klienti pozdrav.
Посетете ја нашата продавница
Bihacka br.3 Прикажи на мапата
070335990
Agencija"DOM"
070/335-990
Leaflet
Agencija"DOM"

Agencija"DOM"

295 Огласи во продавницата
AGENCIJA DOM NUDI 2 SOB STAN 45m2 DO KATOLICKA 0 EUR
Se prodava stan 95m2 vo Aerodrom _ Zlatna vilushka 0 EUR
Namesten stan 55m2 na 2-kat do UNIVERZALNA 240 EUR
Se izdava namesten stan 40m2 do Shampionche 170 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации