Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NAMESTEN STAN OD 91m2 VO CENTAR

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: COREX Real Estate 07 јул. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se izdava stan vo Centar, na ul.Borka Taleski, vo zgrada ponova gradba.
Stanot e 91m2, organiziran kako stan so golema dnevna soba so kujna, dve spalni sobi, banja, utiliti i dve terasi.Pozicioniran e na kat2, ima lift.
Kompletno e namesten i opremen, so soliden mebel.
Greenje: po izbor (gradsko parno ili struja).
Ladenje:klima ured.

Mesecen zakup:po dogovor!
Sifra:1479

Kontakt:075 969 369
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

760 Огласи во продавницата
DELOVEN PROSTOR OD 141m2 VO CENTAR,opremen -
STAN VO CENTAR kaj Katolicka Crkva 45m2 -
STAN 75M2 VO CENTAR -
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 210m2 -
Кон почеток