Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV STAN 37m2 BLIZU EVROPSKI UNIVERZITET

250 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 31 јул. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата

ATRAKTIVEN MAGACINSKI RABOTEN PROSTOR 200m2 0 MKD
NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 53 M2,4 KAT !!! 53 000 EUR
DVOSOBEN STAN TAFTALIDZE 49m2 2 KAT 52 000 EUR
KOMPLET OPREMEN STAN SPROTI FFM 66 M2,4 KAT 66 000 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZDAVA GARSONJERA NOVOGRADBA VO CENTAR BLIZU POLIKLINIKA IDADIJA.
GARSONJERATA E VO POVRSINA OD 37 M2,.
KOMPLET OPREMENA.
ZGRADATA POSEDUVA LIFT I CENTRALNO PARNO GREENJE.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1386 Огласи во продавницата
STAN BLIZU SOBOREN CENTAR 41m2 NOV SO SPALNA 49 200 EUR
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN 60 M2 CENTAR - BEKO 350 EUR
EKSKLUZIVNO EVTINO NOVOGRADBA KAJ MVR 38m2 1 100 EUR
PRAZEN STAN 60m2 STARA RAMPA K.VODA 125 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации