Оглас од претпријатие Објавени: јун. 17 2022 06:02

Se izdava nov trosoben namesten 70m2 Kolze pred Replek

ЕУР

/ месечно
Објавени: јун. 17 06:02
Прегледи: 476
sifra 17 069

Se izdava nov namesten trosoben 70m2 vo Kozle pred Replek, na 2-ri kat so lift i sopstveno parno greenje, stanot e kompletno namesten,, so 2 spalni, terasa, podzemno parking mesto...........

Cena: 400evra

Kontakt mob:
077/705-108
077/705-109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domandom.mk
info@domadom.mk
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации