Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

SE IZDAVA ODLICEN KAT OD KUKA

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 28 јул. 11:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24617
Се изнајмува убав спрат од куќа на две нивоа во Козле. Спратот има 200м2 а дворот 300м2. Истиот се состои од голема дневна соба со висок плафон, камин, кујна, 3 спални соби, 2 купатила, 2 балкони и посебна хоби/работна соба. Цена 1200 евра/месечно.
Контакт 071/271/271

Code 24617
Very nice house apartment for rent on two levels in Kozle. The apartment has 200m2 of living space and the courtyard is 300m2. The apartment is comprised of a large living room with high ceilings, fireplace, kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms, 2 balconies and a separate hobby/study room. Price 1200 euros/month.
Contact 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2866 Огласи во продавницата
KUPUVAME KUKA ISPLATA VEDNAS -
Nov moderno opremen stan vo Centar so edna spalna -
SE IZDAVA DUKAN KARPOS 4 OD 60m2 350 ЕУР
LUKSUZEN STAN OD 115M2 VO KARPOSH MIDA 800 ЕУР
Кон почеток