Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava opremen so dve spalni Karpos 2 renoviran

280 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 08 авг. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЕВ.БРОЈ 3284
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ИЗДАВА ТРИСОБЕН СТАН РЕНОВИРАН ВО КАРПОШ 2 ВО БЛЗИНА НА ДРАМСКИ.СТАНОТ ИМА СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА ПАНЕЛИ)+КЛИМА.ИДЕАЛНА ЛОКАЦИЈА ЗА СТУДЕНТИ НА ОКОЛНИТЕ ФАКУЛТЕТИ.
ЦЕНА 280 ЕВРА
КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Se izdava namesten dvosoben stan vo Debar Maalo 270 EUR
3 SOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN OPREMEN TAFTALIDZE 1 170 EUR
Se izdava namesten stan 160 EUR
Кон почеток