Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA PRAZEN STAN 3 SOBEN VO KAPISTEC

450 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 апр. 12:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN VO KAPISTEC 400 EUR
Se izdava prazen stan vo strog Centar 250 EUR
3 SOBEN STAN VO NOVO LISICE 65 000 EUR
SE IZDAVA DUKAN VO KARPOS 4 220 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО КАПИШТЕЦ КАРШИ АМСМ СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 88М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ, СО ПАРНО, ПОГОДЕН ЗА ОРДИНАЦИЈА, НОТАР, АДВОКАТ ИЛИ ЗА КАНЦЕЛАРИСКО РАБОТЕЊЕ. Ш.7262
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 SOBEN STAN VO KARPOS 3 49 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 400 EUR
4 SOBEN STAN VO KARPOS 4 95 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC 150 EUR
Кон почеток