Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prazen stan 45m2 vo Taftalidze 150E

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 05 септ. 15:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
SIFRA: 3495

- Lokacija: Taftalidze 1 vo blizina na gimnazija Georgi Dimitrov
- Ruska zgrada, 2 kat, bez lift
- Dvosoben 45m2
- Spalna soba, dnevna so trpezarija i kujna, kupatilo i balkon
- Vo solidna sostojba, delumno renoviran
- Prazen so elementi od kujna
- Centralno parno

Cena: 150 evra

Poveke informacii na:
078 288 932 - Darko
078 967 010 - Silvana
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

711 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN 69M2 KAJ TRI BISERI 61 500 EUR
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE 200 EUR
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN PARTIZANSKA DEBAR MAALO 320 EUR
URBAN LIVING IZDAVA STAN NA RAMPA 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации