Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prazen stan-garsonjera vo Debar Maalo

150 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 18 апр. 12:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: A9041
Se izdava prazen stan-garsonjera vo Debar Maalo, 34m2, na 1 kat so lift i centralno parno greenje, kujnski elementi, banja, terasa, vo nova zgrada..
Cena: 150evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2454 Огласи во продавницата
Opremen 2-sob stan Vlae 48 700 EUR
Se izdava 3-soben nov namesten stan vo Centar 400 EUR
Se izdava 3-sob namesten stan-Kisela Voda 200 EUR
Se izdava 3 sob  stan vo Centar Gradski Dzid 72m2 400 EUR
Кон почеток