Македонски | Shqip | English |

Se izdava prazen stan za ziveenje ili kancelarii

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 27 јан. 12:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Адреса: Kozle
Површина: 64 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Sifra: A7851
Se izdava namesten stan vo Kozle sproti Makpetrol, 64m2, na 2kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba, 1 banja. Stanot se izdava prazen.
Cena: 200 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток