Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava prekrasen nov stan na Vodno

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: НЕДВИЖНОСТИ 16 септ. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Станот нов и не вселуван, целосно наместен со нова гарнитура. Има две спални соби, дневна, кујна, купатило, тераса, со сопствено парно + клима, и е на 3 кат. Зградата има лифт.
Цената не е фиксна (има можност за договор)
Ев.бр.5803
Контакт: 076/533-221 Катерина
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Stan vo Hrom 65 000 ЕУР
Trosoben stan od 75m2 vo Gorce Petrov 0 МКД
2,5 soben stan vo Avtokomanda 44 000 ЕУР
Karabina 402m2 na tri nivoa kaj H Najs 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации